IVF Ostrava Vítkovice

Neplodnost


Pojmem neplodnost rozumíme neschopnost početí do 1 roku nechráněného, časovaného pohlavního styku. Nepodaří-li se otěhotnět do 1 roku a je Vám méně, než 35 let, nebo do 1/2 roku a je Vám více než 35 let, je vhodné vyhledat pomoc lékaře – specialisty v oblasti reprodukční medicíny a umělého oplodnění.

 

Diagnostika


Komplexní vyšetření neplodného páru – hormonální profil, spermiogram, endoskopická vyšetření, imunologické a genetické vyšetření a další speciální testy.

 

Diagnostika


Komplexní vyšetření neplodného páru – hormonální profil, spermiogram, endoskopická vyšetření, imunologické a genetické vyšetření a další speciální testy.

 

Léčba


Moderní metody asistované reprodukce dle standardů ESHRE (Evropská společnost pro humánní reprodukci).

Po vstupní konzultaci a stanovení diagnózy se domluvíme na postupu léčby. Vždy není nutné hned umělé oplodnění (IVF), jsou i jiné možnosti.

 

Pacient


Zde naleznete ceník, informace o výkonech a formuláře ke stažení. Pokud si nebudete vědět rady, můžete se nás kdykoliv doptat, jsme vám k dispozici.

 

Pacient


Zde naleznete ceník, informace o výkonech a formuláře ke stažení. Pokud si nebudete vědět rady, můžete se nás kdykoliv doptat, jsme vám k dispozici.

 

Všechno dobře dopadlo, holčička je krásná a zdravá. Až zhubnu těch dvacet kilo, co mi zůstalo, upraví se mi vysoký tlak a štítná žláza, příjdu si možna pro další embryo, které mám u Vás v úschovně.)))) Ještě jednou díky. Všude Vás chválím a doporučuji.

Veronika Kosová (Žídková)


Dobrý den, loni jsme u vás absolvovali umělé oplodnění IVF. Byl to náš první pokus a dodatečně bychom celému kolektivu velmi rádi poděkovali, v říjnu se ten zázrak dokonal a narodila se nám krásná a zdravá holčička Zuzanka. Teď zrovna nám tady divočí s chrastítkem, je to naše velká radost 

Velmi vám děkujeme, za bezvadný přístup, za to zdravé, krásné miminko, je to pro nás stále neuvěřitelné, že to vše vyšlo.. A už se těšíme na případný další pokus.

Přejeme vám všem příjemné dny a mnoho úspěchů!Veronika a Jaromír Konrádovi


Jmenuji se Nicole a datum narozeni jsem se vybrala v den, kdy ma muj strejda Radek narozeniny a to 27.11. Byla to fuska dostat se na svet,ale s mamou jsme to zvladly !!!Toto jsou moje mimimanekynske rozmery: 3.798kg a 52.5 cm. Co se tyce delky vlasku, jsem s uspechem predehnala i meho tatinka:-)!!! Zdravi vas stasna maminka, tata - Francesco a Nicole B-)


Wil je even laten weten dat het meer dan goed gaat met Bram! Hij nadert inmiddels al de 6 kilo dus het premature is er volledig af…Hij is een hele tevreden en makkelijke baby, en mega knap:) Ik stuur ff een foto mee hoe hij nu is. Groetjes van Mark en Claudia en natuurlijk Bram.


Po roce a půl marné snahy o dítě jsme, na doporučení mého gynekologa, navštívili Vaše centrum. Během dalších devíti měsíců jsme u Vás absolvovali inseminace a mimotělní oplodnění, u kterého byl druhý pokus úspěšný. Pomohli jste nám splnit náš sen, máme doma zdravé a veselé dítě. Děkujeme celému týmu Eurofertilu, především panu doktoru Jarošovi, za profesionální a zároveň laskavý přístup. Pane doktore:,,Měl jste pravdu, mateřství je to nejkrásnější, co může ženu v životě potkat a stojí za to pro něj bojovat‘.


Díky vám se nám 18.5.2015 v 5:27 narodilo naše sluníčko Tomášek s mírami 3300g a 52 cm. Jsme moc šťastní rodiče a uvědomujeme si, že bez Eurofertilu by tu Tomášek s námi nebyl. Byli jste všichni skvělí!!


Dobrý den, posíláme Vám Zprávu o porodu a foto syna Marečka, za kterého Vám všem velmi děkujeme. Pavel a Zuzana Jakubovi


EuroFertil CZ, a.s., IVF Ostrava

  OBJEDNÁVKY + 420 737 470 924

  DÁRCOVSKÝ PROGRAM + 420 725 526 091
info@eurofertil.cz

HLEDÁME DÁRCE

darcovsky program letak mapa

Novinky
  • EuroFertil CUP

    Pomáháme ke stvoření života dětí a děti také podporujeme. EUROFERTIL CUP je fotbalový turnaj mladších přípravek s velmi zajímavým obsazením napříč mnoha...

  • IVF Ostrava

    6. října 2016 jsme v rámci Dne otevřených dveří slavnostně otevřeli nové IVF centrum v Ostravě. Slavnostní otevření proběhlo za účasti řady lidí a...

  • Účastníme se konferencí

    Účastnili jsme se několika významných konferencí.